Jihomoravský
krajský svaz házené
Český svaz házené
Mistrovské soutěže
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Rozpis soutěže
JM liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyní
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyní
Krajské školní ligy
Krajské školní ligy
Beskydská liga 2019-20
Bohdalecká
Centrum Handball Liga
ČEZ CUP školní liga v miniházené 4-5..třída
Hranická školní liga mladší "jedna"
Hranická školní liga "smíšená" 23
Hranická školní liga "smíšená" 45
Hranická Školní liga starší "dvě"
Hranická školní liga "starší" jedna
KUTNOHORSKÁ školní liga miniházené
Lašská liga 2019-20
Lázeňská školní liga
Liberecká školní liga 2017/2018
Rozpis ligy
ŠL 13.10.17 - 3. + 4. třída
ŠL 13.10.17 - 1. + 2. třída
ŠL 20.10.17 - 1. + 2. třída
ŠL 20.10.17 - 3. + 4. třída
ŠL 1.12.17 - 1. + 2. třída
ŠL 1.12.17 - 3. + 4. třída
ŠL 8.12.17 - 1. + 2. třída
ŠL 8.12.17 - 3. + 4. třída
ŠL 9.2.18 - 1. + 2. třída D
ŠL 9.2.18 - 1. + 2. třída C
ŠL 9.2.18 - 3. + 4. třída A
ŠL 9.2.18 - 3. + 4. třída B
ŠL 13.4.18 - 1. + 2. třída D
ŠL 13.4.18 - 3. + 4. třída A
ŠL 13.4.18 - 3. + 4. třída B
ŠL 13.4.18 - 1. + 2. třída C
ŠL 8.6.18 - 1. + 2. třída A
ŠL 8.6.18 - 3. + 4. třída B
ŠL 5.10.18 - 1. + 2. třída
ŠL 5.10.18 - 3. + 4. třída
Liberecká školní liga 2018/2019
Lovecká sezóna (4.-5. třída)
LTM ŠL (1.-3. třída)
LTM ŠL (4.-5. třída)
Moravia Handball Activity 2018 - 2019
Novojičínská Císařská liga základek
Novojičínská Jantarova liga základek
Novojičínská Komenského liga základek
Novojičínská Laudonova liga základek
Novojičínská Palackého liga základek
Olomoucká liga mladší
Olomoucká liga starší
Opavská liga ŠD 13.12.2018 skupina C
Opavská liga ŠD 13.12.2018 skupina D
Opavská liga ŠD 21.3.2019 skupina C
Opavská liga ŠD 21.3.2019 skupina D
Opavská liga ŠD 28.5.2019 skupina C
Opavská liga ŠD 28.5.2019 skupina D
Opavská liga ŠD 29.11.2018 skupina C
Opavská liga ŠD 29.11.2018 skupina D
Opavská liga ŠD 3.12.2019 skupina A
Opavská liga ŠD 3.12.2019 skupina B
Opavská liga ŠD 5.11.2019 skupina A
Opavská liga ŠD 5.11.2019 skupina B
Opavská ŠL 12.12.2018 skupina A
Opavská ŠL 12.12.2018 skupina B
Opavská ŠL 12.12.2019 skupina C
Opavská ŠL 12.12.2019 skupina D
Opavská ŠL 13.11.2019 skupina D
Opavská ŠL 20.11.2018 skupina A
Opavská ŠL 20.11.2018 skupina B
Opavská ŠL 3.4.2019 skupina A
Opavská ŠL 3.4.2019 skupina B
Opavská ŠL 3.5.2019 skupina A
Opavská ŠL 3.5.2019 skupina B
Osmička
Poděbradská školní liga - mladší
Poděbradská školní liga - starší
Polanecká školní liga I
Polanecká školní liga II
Polanecká školní liga III
Polanecká školní liga IV
Porubská školní liga I.
Školní liga Jaroslava ,,Bagra" Konečného
Turnaj
Turnaj v miniházené 2019
Turnaj- 2018/2019
Turnaj 2019_2020
Uhříněvská
Varnsdorfské školní liga 2017/2018
Velkobystřická ŠL mladší
Velkobystřická ŠL starší
Zličínská
Zlínská školní liga ml.
Zlínská školní liga st.
Žeravická ŠL mladší
Žeravická ŠL starší
1. kolo FL
1. kolo ML
1. kolo Premium ligy
1. turnaj miniházené
1/2018. turnaj v miniházené
1.-3. třída
2. kolo FL
2. kolo ML
2. kolo Premium ligy
2. turnaj v miniházené
2.Turnaj v miniházené 2019
2/2018. turnaj v miniházené
3. kolo FL
3. kolo ML
3. kolo Premium ligy
3/2018turnaj v miniházené
4. kolo FL
4.-5. třída
6. kolo FL
85 - Poslední turnaj ve Stupně
86 - Předposlední turnaj v Ejpovicích
87 - Prostřední turnaj v Ejpovicích, 16.10.2019
88 - Druhý turnaj v Chrástu, 9.10.2019
89 - Úvodní turnaj ve Stupně, 25.9.2019
90 - Poslední turnaj v Radnicích, 20.6.2019
91 - Předposlední turnaj v Chrástu, 23.5.2019
92 - Prostřední turnaj v Ejpovicích, 9.10.2018
93 - Druhý turnaj v Chrástě, 25.9.2018
94 - Úvodní turnaj ve Stupně, 20.9.2018
95 - Poslední turnaj v Chrástu, 13.6.2018
96 - Předposlední turnaj v Radnicích, 6.6.2018
97 - Prostřední turnaj ve Stupně, 20.10.2017
98 - Druhý turnaj v Chrástu, 11.10.2017
99 - Úvodní turnaj v Radnicích, 13.9.2017
Ke stažení
ČSH Fórum
Kalendář
<
červenec 2024
>
po
út
st
čt
pá
so
ne
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
Menu
Struktura JmKSH
Kontakt na JmKSH
Adresář klubů JmKSH
Trenéři JmKSH
Garanti mini + rozhodčí
Rozhodčí JmKSH
Zprávy Exekutivy JmKSH
Archiv
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Kryštof Bartoš
SKKP Handball Brno A
1
David Blaška
Sokol Juliánov
1
Adam Dolina
Sokol Telnice
1
Tomáš Drahoš
Sokol Újezd u Brna
1
Daniel Dufek
Házená Legata Hustopeče
1
Matyáš Havlín
Házená Legata Hustopeče
1
Vojtěch Herman
Sokol Sokolnice
1
Lukáš Herold
Sokol Telnice
1
Robin Holý
Sokol Nové Bránice
1
Ondřej Husák
Sokol Sokolnice
1
Jan Chaloupka
HK Ivančice
1
Šimon Kadaňka
HK Ivančice
1
Jakub Konečný
SKKP Handball Brno B
1
Oliver Man
SKKP Handball Brno B
1
Marek Pecen
SK Kuřim
1
Lukáš Petr
Sokol Sokolnice
1
Jan Jaroslav Pozdník
Sokol Juliánov
1
Pavel Procházka
SKKP Handball Brno B
1
Jakub Skolkowski
Sokol Sokolnice
1
Zdeněk Švaňhal
SK Kuřim
1
Štěpán Vařecha
SK Kuřim
1
Tomáš Kořenek
Házená Legata Hustopeče
2
Štěpán Kostrhoun
Házená Legata Hustopeče
2
Oliver Man
SKKP Handball Brno A
2
Michal Netík
Tatran Bohunice
2
Natík Padalík
Sokol Sokolnice
2
Jakub Slaný
Házená Legata Hustopeče
2
Jan Šipl
HK Ivančice
2
Dario Zanki
Sokol Juliánov
2
David Zezula
Sokol Sokolnice
2
Patrik Benda
SKKP Handball Brno B
3
Jakub Štěpán Drásal
Tatran Bohunice
3
Jakub Kopečný
Tatran Bohunice
3
Matěj Nečas
SKKP Handball Brno B
3
Štěpán Russwurm
Sokol Nové Bránice
3
Tomáš Vyoral
Sokol Újezd u Brna
3
Jindřich Česal
Sokol Telnice
4
Denis Dokoupil
HK Ivančice
4
David Málek
HK Ivančice
4
Tomáš Sehnal
Sokol Nové Bránice
4
Další
Předchozí kola
Jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
SK Kuřim - Handball Brno A
16.5. 13:30
video
online
Juliánov - Házená L.Hustopeče
17.5. 10:45
video
online
Bohunice - Handball Brno B
17.5. 13:00
video
online
Újezd u Brna - Nové Bránice
17.5. 13:30
video
online
Telnice - Ivančice
17.5. 13:30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Telnice
13
11
0
2
452 : 252
22
2
Handball Brno A
13
11
0
2
392 : 276
22
3
SK Kuřim
12
11
0
1
354 : 261
22
4
Bohunice
13
10
0
3
395 : 286
20
5
Újezd u Brna
13
7
0
6
411 : 345
14
6
Juliánov
13
6
0
7
308 : 371
12
7
Ivančice
13
5
0
8
312 : 328
10
8
Nové Bránice
13
4
0
9
292 : 372
8
9
Házená L.Hustopeče
12
3
0
9
241 : 391
6
10
Sokolnice
12
1
0
11
248 : 417
2
11
Handball Brno B
11
0
0
11
177 : 283
0
Tabulka střelců
Tomáš Koníček
Sokol Sokolnice
151
Daniel Říha
HK Ivančice
127
Martin Flajšinger
Sokol Újezd u Brna
126
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Pešák
Sokol Juliánov
16
Daniel Říha
HK Ivančice
14
Vojtěch Přichystal
Tatran Bohunice
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Tyl
SKKP Handball Brno A
26
Dominik Absolon
Sokol Újezd u Brna
26
Lukáš Sobotka
HK Ivančice
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.