Jihomoravský
krajský svaz házené
Český svaz házené
Mistrovské soutěže
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyní
Jihomoravská liga ml. žáků
Rozpis soutěže
JM liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyní
Krajské školní ligy
Krajské školní ligy
Beskydská liga 2019-20
Bohdalecká
Centrum Handball Liga
ČEZ CUP školní liga v miniházené 4-5..třída
Hranická školní liga mladší "jedna"
Hranická školní liga "smíšená" 23
Hranická školní liga "smíšená" 45
Hranická Školní liga starší "dvě"
Hranická školní liga "starší" jedna
KUTNOHORSKÁ školní liga miniházené
Rozpis ligy
1.turnaj KŠL 1.-3.třídy
1.turnaj KŠL 4.-5.třídy
2.turnaj KŠL 1.-3.třídy
2.turnaj KŠL 4.-5.třídy
3.turnaj KŠL 4.-5.třídy
3.turnaj KŠL 1.-3.třídy
4.turnaj KŠL 1.-3.třídy
4.turnaj KŠL 4.-5.třídy
1.turnaj KŠL 4.-5.třídy
1.turnaj KŠL 1.-3.třídy
2.turnaj KŠL 4.-5.třídy
2.turnaj KŠL 1.-3.třídy
3.turnaj KŠL 4.-5.třídy
3.turnaj KŠL 1.-3.třídy
4.turnaj KŠL 4.-5.třídy
4.turnaj KŠL 1.-3.třídy
5.turnaj KŠL 4.-5.třídy
5.turnaj KŠL 1.-3.třídy
1.turnaj KŠL 1.-3.třídy
1.turnaj KŠL 4.-5.třídy
2.turnaj KŠL 4.-5.třída
2.turnaj KŠL 1.-3.třída
Lašská liga 2019-20
Lázeňská školní liga
Liberecká školní liga 2017/2018
Liberecká školní liga 2018/2019
Lovecká sezóna (4.-5. třída)
LTM ŠL (1.-3. třída)
LTM ŠL (4.-5. třída)
Moravia Handball Activity 2018 - 2019
Novojičínská Císařská liga základek
Novojičínská Jantarova liga základek
Novojičínská Komenského liga základek
Novojičínská Laudonova liga základek
Novojičínská Palackého liga základek
Olomoucká liga mladší
Olomoucká liga starší
Opavská liga ŠD 13.12.2018 skupina C
Opavská liga ŠD 13.12.2018 skupina D
Opavská liga ŠD 21.3.2019 skupina C
Opavská liga ŠD 21.3.2019 skupina D
Opavská liga ŠD 28.5.2019 skupina C
Opavská liga ŠD 28.5.2019 skupina D
Opavská liga ŠD 29.11.2018 skupina C
Opavská liga ŠD 29.11.2018 skupina D
Opavská liga ŠD 3.12.2019 skupina A
Opavská liga ŠD 3.12.2019 skupina B
Opavská liga ŠD 5.11.2019 skupina A
Opavská liga ŠD 5.11.2019 skupina B
Opavská ŠL 12.12.2018 skupina A
Opavská ŠL 12.12.2018 skupina B
Opavská ŠL 12.12.2019 skupina C
Opavská ŠL 12.12.2019 skupina D
Opavská ŠL 13.11.2019 skupina D
Opavská ŠL 20.11.2018 skupina A
Opavská ŠL 20.11.2018 skupina B
Opavská ŠL 3.4.2019 skupina A
Opavská ŠL 3.4.2019 skupina B
Opavská ŠL 3.5.2019 skupina A
Opavská ŠL 3.5.2019 skupina B
Osmička
Poděbradská školní liga - mladší
Poděbradská školní liga - starší
Polanecká školní liga I
Polanecká školní liga II
Polanecká školní liga III
Polanecká školní liga IV
Porubská školní liga I.
Školní liga Jaroslava ,,Bagra" Konečného
Turnaj
Turnaj v miniházené 2019
Turnaj- 2018/2019
Turnaj 2019_2020
Uhříněvská
Varnsdorfské školní liga 2017/2018
Velkobystřická ŠL mladší
Velkobystřická ŠL starší
Zličínská
Zlínská školní liga ml.
Zlínská školní liga st.
Žeravická ŠL mladší
Žeravická ŠL starší
1. kolo FL
1. kolo ML
1. kolo Premium ligy
1. turnaj miniházené
1/2018. turnaj v miniházené
1.-3. třída
2. kolo FL
2. kolo ML
2. kolo Premium ligy
2. turnaj v miniházené
2.Turnaj v miniházené 2019
2/2018. turnaj v miniházené
3. kolo FL
3. kolo ML
3. kolo Premium ligy
3/2018turnaj v miniházené
4. kolo FL
4.-5. třída
6. kolo FL
85 - Poslední turnaj ve Stupně
86 - Předposlední turnaj v Ejpovicích
87 - Prostřední turnaj v Ejpovicích, 16.10.2019
88 - Druhý turnaj v Chrástu, 9.10.2019
89 - Úvodní turnaj ve Stupně, 25.9.2019
90 - Poslední turnaj v Radnicích, 20.6.2019
91 - Předposlední turnaj v Chrástu, 23.5.2019
92 - Prostřední turnaj v Ejpovicích, 9.10.2018
93 - Druhý turnaj v Chrástě, 25.9.2018
94 - Úvodní turnaj ve Stupně, 20.9.2018
95 - Poslední turnaj v Chrástu, 13.6.2018
96 - Předposlední turnaj v Radnicích, 6.6.2018
97 - Prostřední turnaj ve Stupně, 20.10.2017
98 - Druhý turnaj v Chrástu, 11.10.2017
99 - Úvodní turnaj v Radnicích, 13.9.2017
Ke stažení
ČSH Fórum
Kalendář
<
červenec 2024
>
po
út
st
čt
pá
so
ne
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
Menu
Struktura JmKSH
Kontakt na JmKSH
Adresář klubů JmKSH
Trenéři JmKSH
Garanti mini + rozhodčí
Rozhodčí JmKSH
Zprávy Exekutivy JmKSH
Archiv
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Anatolij Salad
Sokol Újezd u Brna
3
Filip Svoboda
Sokol Hostěrádky
3
Kristýna Čerevková
SHC Maloměřice
4
Oliver Kelemen
SK Kuřim
4
Eduard Neddy Kosek
SKKP Handball Brno
4
Jiří Macenauer
Sokol Sokolnice
4
Martin Sadílek
SK Kuřim
4
David Doležal
Sokol Juliánov
5
Ondřej Domša
Sokol Telnice
5
Ondřej Husák
Sokol Sokolnice
5
Zdeněk Sláma
Sokol Újezd u Brna
5
Vojtěch Šimka
SKKP Handball Brno
5
Jan Vladík
SKKP Handball Brno
5
Michal Gubík
Tatran Bohunice
6
Jan Kunc
SK Kuřim
6
Matěj Nesvadba
SKKP Handball Brno
6
David Prekul
SKKP Handball Brno
6
Veronika Šenkyříková
Tatran Bohunice
6
Viktor Tomáš
SHC Maloměřice
6
Adam Eremiáš
SK Kuřim
7
Vojtěch Herman
Sokol Sokolnice
7
Šimon Sperát
SHC Maloměřice
7
Michael Vališ
SK Kuřim
7
David Zezula
Sokol Sokolnice
7
Marek Bajer
Sokol Juliánov
8
Štěpán Hradílek
Sokol Sokolnice
8
Lukáš Petr
Sokol Sokolnice
8
Alois Uher
SK Kuřim
8
Pavel Veselý
SK Kuřim
9
Vladimír Vykoukal
Sokol Hostěrádky
9
Matyáš Havlín
Házená Legata Hustopeče
10
Matyáš Molák
Sokol Juliánov
10
Radek Ryvola
Sokol Újezd u Brna
10
Ondřej Šimek
Sokol Hostěrádky
10
Jakub Skolkowski
Sokol Sokolnice
11
Marek Doležel
SHC Maloměřice
12
Čeněk Hlucháň
SK Kuřim
13
Jakub Slaný
Házená Legata Hustopeče
13
Adam Dokoupil
HK Ivančice
14
Eduard Jelínek
Sokol Juliánov
14
Zpět
Další
Předchozí kola
Jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
SK Kuřim - Handball Brno
16.5. 12:00
video
online
Juliánov - Házená L.Hustopeče
17.5. 09:30
video
online
Bohunice - SHC Maloměřice
17.5. 11:30
video
online
Telnice - Ivančice
17.5. 12:00
video
online
Újezd u Brna - Sokol Hostěrádky
17.5. 12:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Telnice
13
13
0
0
508 : 176
26
2
Újezd u Brna
13
11
1
1
364 : 232
23
3
SK Kuřim
13
10
0
3
347 : 214
20
4
Handball Brno
12
8
1
3
265 : 202
17
5
Ivančice
13
8
0
5
308 : 224
16
6
Házená L.Hustopeče
12
6
0
6
247 : 246
12
7
Juliánov
13
5
0
8
200 : 218
10
8
Bohunice
13
4
0
9
214 : 287
8
9
Sokolnice
12
2
0
10
136 : 331
4
10
SHC Maloměřice
12
1
0
11
145 : 300
2
11
Sokol Hostěrádky
12
0
0
12
62 : 366
0
Tabulka střelců
Matěj Kachlík
Sokol Újezd u Brna
131
Roman Jahoda
Sokol Telnice
104
Lukáš Dolasiňski
SK Kuřim
101
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniel Wronka
Sokol Sokolnice
7
Viktor Šudák
SKKP Handball Brno
7
Zdeněk Pavlovský
Tatran Bohunice
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zdeněk Pavlovský
Tatran Bohunice
32
Václav Šimík
Sokol Juliánov
18
Marek Velíšek
Sokol Újezd u Brna
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.