Jihomoravský
krajský svaz házené
Český svaz házené
Mistrovské soutěže
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyní
Jihomoravská liga ml. žáků
Rozpis soutěže
JM liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyní
Krajské školní ligy
Krajské školní ligy
Beskydská liga 2019-20
Bohdalecká
Centrum Handball Liga
ČEZ CUP školní liga v miniházené 4-5..třída
Hranická školní liga mladší "jedna"
Hranická školní liga "smíšená" 23
Hranická školní liga "smíšená" 45
Hranická Školní liga starší "dvě"
Hranická školní liga "starší" jedna
KUTNOHORSKÁ školní liga miniházené
Lašská liga 2019-20
Lázeňská školní liga
Liberecká školní liga 2017/2018
Liberecká školní liga 2018/2019
Lovecká sezóna (4.-5. třída)
LTM ŠL (1.-3. třída)
LTM ŠL (4.-5. třída)
Moravia Handball Activity 2018 - 2019
Novojičínská Císařská liga základek
Novojičínská Jantarova liga základek
Novojičínská Komenského liga základek
Novojičínská Laudonova liga základek
Novojičínská Palackého liga základek
Olomoucká liga mladší
Olomoucká liga starší
Opavská liga ŠD 13.12.2018 skupina C
Opavská liga ŠD 13.12.2018 skupina D
Opavská liga ŠD 21.3.2019 skupina C
Opavská liga ŠD 21.3.2019 skupina D
Opavská liga ŠD 28.5.2019 skupina C
Opavská liga ŠD 28.5.2019 skupina D
Opavská liga ŠD 29.11.2018 skupina C
Opavská liga ŠD 29.11.2018 skupina D
Opavská liga ŠD 3.12.2019 skupina A
Opavská liga ŠD 3.12.2019 skupina B
Opavská liga ŠD 5.11.2019 skupina A
Rozpis ligy
Opavská liga ŠD 5.11.2019 skupina A
Opavská liga ŠD 5.11.2019 skupina B
Opavská ŠL 12.12.2018 skupina A
Opavská ŠL 12.12.2018 skupina B
Opavská ŠL 12.12.2019 skupina C
Opavská ŠL 12.12.2019 skupina D
Opavská ŠL 13.11.2019 skupina D
Opavská ŠL 20.11.2018 skupina A
Opavská ŠL 20.11.2018 skupina B
Opavská ŠL 3.4.2019 skupina A
Opavská ŠL 3.4.2019 skupina B
Opavská ŠL 3.5.2019 skupina A
Opavská ŠL 3.5.2019 skupina B
Osmička
Poděbradská školní liga - mladší
Poděbradská školní liga - starší
Polanecká školní liga I
Polanecká školní liga II
Polanecká školní liga III
Polanecká školní liga IV
Porubská školní liga I.
Školní liga Jaroslava ,,Bagra" Konečného
Turnaj
Turnaj v miniházené 2019
Turnaj- 2018/2019
Turnaj 2019_2020
Uhříněvská
Varnsdorfské školní liga 2017/2018
Velkobystřická ŠL mladší
Velkobystřická ŠL starší
Zličínská
Zlínská školní liga ml.
Zlínská školní liga st.
Žeravická ŠL mladší
Žeravická ŠL starší
1. kolo FL
1. kolo ML
1. kolo Premium ligy
1. turnaj miniházené
1/2018. turnaj v miniházené
1.-3. třída
2. kolo FL
2. kolo ML
2. kolo Premium ligy
2. turnaj v miniházené
2.Turnaj v miniházené 2019
2/2018. turnaj v miniházené
3. kolo FL
3. kolo ML
3. kolo Premium ligy
3/2018turnaj v miniházené
4. kolo FL
4.-5. třída
6. kolo FL
85 - Poslední turnaj ve Stupně
86 - Předposlední turnaj v Ejpovicích
87 - Prostřední turnaj v Ejpovicích, 16.10.2019
88 - Druhý turnaj v Chrástu, 9.10.2019
89 - Úvodní turnaj ve Stupně, 25.9.2019
90 - Poslední turnaj v Radnicích, 20.6.2019
91 - Předposlední turnaj v Chrástu, 23.5.2019
92 - Prostřední turnaj v Ejpovicích, 9.10.2018
93 - Druhý turnaj v Chrástě, 25.9.2018
94 - Úvodní turnaj ve Stupně, 20.9.2018
95 - Poslední turnaj v Chrástu, 13.6.2018
96 - Předposlední turnaj v Radnicích, 6.6.2018
97 - Prostřední turnaj ve Stupně, 20.10.2017
98 - Druhý turnaj v Chrástu, 11.10.2017
99 - Úvodní turnaj v Radnicích, 13.9.2017
Ke stažení
ČSH Fórum
Kalendář
<
červenec 2024
>
po
út
st
čt
pá
so
ne
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
Menu
Struktura JmKSH
Kontakt na JmKSH
Adresář klubů JmKSH
Trenéři JmKSH
Garanti mini + rozhodčí
Rozhodčí JmKSH
Zprávy Exekutivy JmKSH
Archiv
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Patrik Habiger
Sokol Telnice
15
David Rožnovský
SHC Maloměřice
15
Leoš Buček
SK Kuřim
16
Jáchym Poláček
SHC Maloměřice
16
Miloslav Slavík
HK Ivančice
16
Lukáš Havelka
SKKP Handball Brno
17
Adam Husák
Sokol Juliánov
17
Štěpán Kostrhoun
Házená Legata Hustopeče
17
Ivan Šefčík
Sokol Juliánov
17
Matěj Kříž
Sokol Hostěrádky
18
Lukáš Mrkvica
Sokol Sokolnice
18
Martin Růžička
SK Kuřim
18
Jonáš Sperát
SHC Maloměřice
18
Jakub Příhoda
Sokol Hostěrádky
19
Matyas Mydlo
SKKP Handball Brno
20
Matyáš Veselý
SK Kuřim
20
Oldřich Novák
HK Ivančice
21
Vítek Stehlík
HK Ivančice
22
Adam Dolina
Sokol Telnice
24
Šimon Nejezchleb
SHC Maloměřice
29
Šimon Kadaňka
HK Ivančice
30
Adam Prokop
Tatran Bohunice
30
Tomáš Dufek
Házená Legata Hustopeče
31
Adam Lukáš
SHC Maloměřice
32
David Málek
HK Ivančice
32
Tomáš Šlesinger
Sokol Juliánov
32
Lukáš Kostrhoun
Házená Legata Hustopeče
33
Štěpán Ondrášek
SK Kuřim
33
Matyáš Svozil
Sokol Sokolnice
33
Viktor Šudák
SKKP Handball Brno
33
Štěpán Korvas
HK Ivančice
34
Jiří Němec
SKKP Handball Brno
34
Daniel Wronka
Sokol Sokolnice
34
Michal Buzáš
SK Kuřim
35
Dario Zanki
Sokol Juliánov
35
Denis Přerovský
Sokol Telnice
40
Daniel Sklenář
Sokol Telnice
40
Martin Holešanský
Sokol Újezd u Brna
43
Vítězslav Nádeníček
Sokol Újezd u Brna
43
Michal Hrdlička
Házená Legata Hustopeče
47
Zpět
Další
Předchozí kola
Jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
SK Kuřim - Handball Brno
16.5. 12:00
video
online
Juliánov - Házená L.Hustopeče
17.5. 09:30
video
online
Bohunice - SHC Maloměřice
17.5. 11:30
video
online
Telnice - Ivančice
17.5. 12:00
video
online
Újezd u Brna - Sokol Hostěrádky
17.5. 12:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Telnice
13
13
0
0
508 : 176
26
2
Újezd u Brna
13
11
1
1
364 : 232
23
3
SK Kuřim
13
10
0
3
347 : 214
20
4
Handball Brno
12
8
1
3
265 : 202
17
5
Ivančice
13
8
0
5
308 : 224
16
6
Házená L.Hustopeče
12
6
0
6
247 : 246
12
7
Juliánov
13
5
0
8
200 : 218
10
8
Bohunice
13
4
0
9
214 : 287
8
9
Sokolnice
12
2
0
10
136 : 331
4
10
SHC Maloměřice
12
1
0
11
145 : 300
2
11
Sokol Hostěrádky
12
0
0
12
62 : 366
0
Tabulka střelců
Matěj Kachlík
Sokol Újezd u Brna
131
Roman Jahoda
Sokol Telnice
104
Lukáš Dolasiňski
SK Kuřim
101
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniel Wronka
Sokol Sokolnice
7
Viktor Šudák
SKKP Handball Brno
7
Zdeněk Pavlovský
Tatran Bohunice
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zdeněk Pavlovský
Tatran Bohunice
32
Václav Šimík
Sokol Juliánov
18
Marek Velíšek
Sokol Újezd u Brna
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.