Jihomoravský
krajský svaz házené
Český svaz házené
Mistrovské soutěže
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyní
Rozpis soutěže
JM liga st. žákyní
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyní
Krajské školní ligy
Krajské školní ligy
Beskydská liga 2019-20
Bohdalecká
Centrum Handball Liga
ČEZ CUP školní liga v miniházené 4-5..třída
Hranická školní liga mladší "jedna"
Hranická školní liga "smíšená" 23
Hranická školní liga "smíšená" 45
Hranická Školní liga starší "dvě"
Hranická školní liga "starší" jedna
KUTNOHORSKÁ školní liga miniházené
Lašská liga 2019-20
Lázeňská školní liga
Liberecká školní liga 2017/2018
Liberecká školní liga 2018/2019
Lovecká sezóna (4.-5. třída)
LTM ŠL (1.-3. třída)
LTM ŠL (4.-5. třída)
Moravia Handball Activity 2018 - 2019
Novojičínská Císařská liga základek
Novojičínská Jantarova liga základek
Novojičínská Komenského liga základek
Novojičínská Laudonova liga základek
Novojičínská Palackého liga základek
Olomoucká liga mladší
Olomoucká liga starší
Opavská liga ŠD 13.12.2018 skupina C
Opavská liga ŠD 13.12.2018 skupina D
Opavská liga ŠD 21.3.2019 skupina C
Opavská liga ŠD 21.3.2019 skupina D
Opavská liga ŠD 28.5.2019 skupina C
Opavská liga ŠD 28.5.2019 skupina D
Opavská liga ŠD 29.11.2018 skupina C
Opavská liga ŠD 29.11.2018 skupina D
Opavská liga ŠD 3.12.2019 skupina A
Opavská liga ŠD 3.12.2019 skupina B
Opavská liga ŠD 5.11.2019 skupina A
Opavská liga ŠD 5.11.2019 skupina B
Opavská ŠL 12.12.2018 skupina A
Opavská ŠL 12.12.2018 skupina B
Opavská ŠL 12.12.2019 skupina C
Opavská ŠL 12.12.2019 skupina D
Opavská ŠL 13.11.2019 skupina D
Opavská ŠL 20.11.2018 skupina A
Opavská ŠL 20.11.2018 skupina B
Opavská ŠL 3.4.2019 skupina A
Opavská ŠL 3.4.2019 skupina B
Opavská ŠL 3.5.2019 skupina A
Opavská ŠL 3.5.2019 skupina B
Osmička
Poděbradská školní liga - mladší
Poděbradská školní liga - starší
Polanecká školní liga I
Polanecká školní liga II
Polanecká školní liga III
Polanecká školní liga IV
Porubská školní liga I.
Školní liga Jaroslava ,,Bagra" Konečného
Turnaj
Turnaj v miniházené 2019
Turnaj- 2018/2019
Turnaj 2019_2020
Uhříněvská
Varnsdorfské školní liga 2017/2018
Velkobystřická ŠL mladší
Velkobystřická ŠL starší
Zličínská
Zlínská školní liga ml.
Zlínská školní liga st.
Žeravická ŠL mladší
Žeravická ŠL starší
1. kolo FL
1. kolo ML
1. kolo Premium ligy
1. turnaj miniházené
1/2018. turnaj v miniházené
Rozpis ligy
3. turnaj v miniházené
1.-3. třída
2. kolo FL
2. kolo ML
2. kolo Premium ligy
2. turnaj v miniházené
2.Turnaj v miniházené 2019
2/2018. turnaj v miniházené
3. kolo FL
3. kolo ML
3. kolo Premium ligy
3/2018turnaj v miniházené
4. kolo FL
4.-5. třída
6. kolo FL
85 - Poslední turnaj ve Stupně
86 - Předposlední turnaj v Ejpovicích
87 - Prostřední turnaj v Ejpovicích, 16.10.2019
88 - Druhý turnaj v Chrástu, 9.10.2019
89 - Úvodní turnaj ve Stupně, 25.9.2019
90 - Poslední turnaj v Radnicích, 20.6.2019
91 - Předposlední turnaj v Chrástu, 23.5.2019
92 - Prostřední turnaj v Ejpovicích, 9.10.2018
93 - Druhý turnaj v Chrástě, 25.9.2018
94 - Úvodní turnaj ve Stupně, 20.9.2018
95 - Poslední turnaj v Chrástu, 13.6.2018
96 - Předposlední turnaj v Radnicích, 6.6.2018
97 - Prostřední turnaj ve Stupně, 20.10.2017
98 - Druhý turnaj v Chrástu, 11.10.2017
99 - Úvodní turnaj v Radnicích, 13.9.2017
Ke stažení
ČSH Fórum
Kalendář
<
červenec 2024
>
po
út
st
čt
pá
so
ne
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
Menu
Struktura JmKSH
Kontakt na JmKSH
Adresář klubů JmKSH
Trenéři JmKSH
Garanti mini + rozhodčí
Rozhodčí JmKSH
Zprávy Exekutivy JmKSH
Archiv
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Anežka Bláhová
SK Kuřim
2 - 0 - 0 - 1
Hana Buchtová
SK Kuřim
2 - 0 - 0 - 1
Nina Cahlíková
DDM Strážnice
2 - 0 - 0 - 1
Kristýna Ciencialová
SK Kuřim
2 - 0 - 0 - 1
Štěpánka Hadašová
SHK Veselí n. M.
2 - 0 - 0 - 1
Barbora Halíčková
Sokol Újezd u Brna
2 - 0 - 0 - 1
Johanka Hořáková
SHK Veselí n. M.
2 - 0 - 0 - 1
Magda Janírková
Sokol Újezd u Brna
2 - 0 - 0 - 1
Lenka Knotková
SKH Velká n.V.
2 - 0 - 0 - 1
Nikola Kováčiková
SKH Velká n.V.
2 - 0 - 0 - 1
Natálie Křížová
SKH Velká n.V.
2 - 0 - 0 - 1
Natálie Kuncová
HK Hodonín
2 - 0 - 0 - 1
Kateřina Leicherová
SK Kuřim
2 - 0 - 0 - 1
Emma Měrková
HK Ivančice
2 - 0 - 0 - 1
Ludmila Nováková
HK Ivančice
2 - 0 - 0 - 1
Izabela Omastová
SKH Velká n.V.
2 - 0 - 0 - 1
Vivien Peláková
HK Hodonín
2 - 0 - 0 - 1
Vendula Prokešová
Tatran Bohunice
2 - 0 - 0 - 1
Eliška Rautenkranzová
Tatran Bohunice
2 - 0 - 0 - 1
Nela Rebrová
Sokol Újezd u Brna
2 - 0 - 0 - 1
Kateřina Sedláčková
SK Kuřim
2 - 0 - 0 - 1
Martina Svobodová
HK Ivančice
2 - 0 - 0 - 1
Zuzana Šteflová
HK Ivančice
2 - 0 - 0 - 1
Anika Unge
Tatran Bohunice
2 - 0 - 0 - 1
Martina Zdeňková
SHK Veselí n. M.
2 - 0 - 0 - 1
Andrea Bílková
DDM Strážnice
4 - 0 - 0 - 2
Adéla Brustmannová
HK Ivančice
4 - 0 - 0 - 2
Simona Cupáková
Sokol Újezd u Brna
4 - 0 - 0 - 2
Emma Drexlerová
HK Hodonín
4 - 0 - 0 - 2
Lucie Gajdová
DDM Strážnice
4 - 0 - 0 - 2
Vanesa Imamovičová
Tatran Bohunice
4 - 0 - 0 - 2
Vanesa Klusáková
SK Kuřim
4 - 0 - 0 - 2
Tereza Marková
DDM Strážnice
4 - 0 - 0 - 2
Martina Navrátilová
SHK Veselí n. M.
4 - 0 - 0 - 2
Iva Odehnalová
SK Kuřim
4 - 0 - 0 - 2
Eliška Rebrová
Sokol Újezd u Brna
4 - 0 - 0 - 2
Tereza Roubínková
DDM Strážnice
4 - 0 - 0 - 2
Monika Šalovská
Tatran Bohunice
4 - 0 - 0 - 2
Veronika Šenkyříková
Tatran Bohunice
4 - 0 - 0 - 2
Karin Tinková
SHK Veselí n. M.
4 - 0 - 0 - 2
Další
Předchozí kola
Jaro - 10. kolo - výsledky
video
online
Ivančice - SHK Veselí n. M.
23 : 14
video
online
Hodonín - DDM Strážnice
2.5. 00:00
video
online
SK Kuřim - SKH Velká n.V.
2.5. 10:30
video
online
Bohunice - Újezd u Brna
2.5. 13:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SHK Veselí n. M.
9
8
0
1
264 : 127
16
2
Ivančice
8
7
0
1
233 : 119
14
3
Bohunice
8
5
0
3
217 : 182
10
4
SKH Velká n.V.
8
4
1
3
143 : 189
9
5
Hodonín
8
4
0
4
196 : 200
8
6
SK Kuřim
9
3
1
5
186 : 212
7
7
DDM Strážnice
7
0
0
7
120 : 219
0
8
Újezd u Brna
7
0
0
7
131 : 242
0
Tabulka střelců
Beáta Jochová
SHK Veselí n. M.
86
Martina Zdeňková
SHK Veselí n. M.
54
Sára Meclová
HK Hodonín
53
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adriana Bačíková
SKH Velká n.V.
13
Beáta Jochová
SHK Veselí n. M.
12
Xenie Prochászková
DDM Strážnice
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Karolína Sedláčková
Tatran Bohunice
16
Xenie Prochászková
DDM Strážnice
16
Radka Klvačová
DDM Strážnice
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.